העלמת סנטר כפול

סנטר כפול הוא בעיה אסתטית שגורמת לפנים להיראות נפוחים, למראה כללי מבוגר, ולעיתים קרובות אף מהווה סיכון ממשי לבריאות. בישראל חיים עשרות אלפי גברים ונשים הסובלים מסנטר כפול, וללא טיפול אסתטי נכון ומוקפד, קשה מאוד להעלים אותו.

ללא כאבים

טיפול מהיר ויעיל

ללא תקופת החלמה

לייעוץ ראשוני

הגורמים לסנטר כפול הם רבים ושונים. בין היתר סנטר כפול נובע מהצטברות של שומן תחת קו הלסת, משינויים הורמונליים ומטיפולים תרופתיים דוגמת סטרואידים, וכן מירידה מהירה במשקל שגורמת לעור נפול. כמובן שתופעת הסנטר הכפול יכולה להתרחש גם באופן טבעי לגמרי בגלל הזדקנות הגוף, במהלכה השומן באיזורים השונים של הגוף מתחלק בצורה שונה, הרקמות התומכות נחלשות ומדלדלות, והעור כולו הופך פחות גמיש.
החדשות הטובות הן שבזכות התקדמות עולם הרפואה והטכנולוגיה, כיום ניתן לצמצם באופן משמעותי את תופעת הסנטר הכפול ובמקרים מסוימים להיפטר ממנו לחלוטין. ברוב המקרים מתקבלת תוצאה שמשנה באופן דרמטי את קווי המתאר של הלסת ואת המראה הכללי של הפנים, כך שהתחושה שמתקבלת אצל הצופה היא של מעין ירידה משמעותית במשקל בשילוב עם מראה צעיר ורענן.

שיטות טיפול להעלמת סנטר כפול

שיטות הטיפול בסנטר כפול מגוונות ושונות זו מזו. בין הנפוצות שביניהן ניתן למנות למשל טיפול הידוק המשלב גלי רדיו ואולטרה-סאונד אשר ממסים שומן באיזורים העמוקים שמתחת לעור, ולאחר מכן מכווצים וממצקים את העור באופן שמעודד את הרקמות באיזור הזה לייצר קולגן שמחדש את העור ובעצם בונה אותו מחדש.

טיפול שכזה אורך בין שבעה לעשרה טיפולים בהפרש של מספר שבועות ביניהם, כאשר בדרך כלל ניתן לראות תוצאות כבר לאחר הטיפול השלישי או הרביעי.

שיטה אחרת לטיפול בסנטר כפול היא שאיבת שומן משולבת בטיפול לייזר המתבצעת בשני חלקים: תחילה נשאב שומן בהרדמה כללית באיזור הסנטר, ולאחר מכן נעשה שימוש בלייזר על מנת לחמם את הרקמות שמתחת לעור ולכווץ אותן. בשיטה זו די בטיפול אחד חד פעמי שתוצאותיו מיידיות ויכולות להישמר לאורך זמן רב, כל עוד המטופלים שומרים על משקלם. מצד שני, יש צורך בתקופת החלמה של כיומיים ובחבישה תומכת של עד שבועיים.

שיטה קלאסית לטיפול בסנטר כפול היא ניתוח מתיחת צוואר המתבצע בהרדמה כללית או מקומית. תחילה מומס השומן באיזור הסנטר ונשאב החוצה באמצעים מכאניים, ולאחר מכן עור הפנים נמתח והעודף מוסר באמצעות חתכים שמתבצעים מאחורי או בקו האוזן. גם במקרה הזה מדובר בטיפול חד פעמי, אולם תיוותר צלקת במיקום החתכים (על אף שהם נמצאים במיקום מוסתר יחסית). משך ההחלמה הוא 7-10 ימים, והתוצאות מורגשות היטב לאורך מספר שנים.

לקוחות ממליצים

מעוניינת בטיפול?

לייעוץ ראשוני ולקבעית תור התקשרי עכשיו

072-3311889

או השאירי פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליך

:מתעניינת ב